събота, 25 януари 2014 г.

Вълшебници в Зимно предизвикателство - "Ново начало"

Здравейте Вълшебници. Прекрасни проекти ни показахте в нашето Първо предизвикателство "Ново начало". Благодарим Ви, за хубавите пожелания и доверието, което ни оказахте. За нас беше истинско удоволствие да бъдете част от начинанието, което поехме и се надяваме да продължим да Ви  вдъхновяваме и предизвикваме да създавате своите хартиени вълшебства с усмивка и добро настроение. 

Дойде време да видим коя вълшебница ще грабне титлата "Вълшебница на "Едно ново начало"

И нашият вълшебен рандом генератор присъди титлата на...



№17
  Честито на Цвети. Ти получаваш ваучер на стойност 25.00лв от нашият любезен спонсор Онлайн магазин за опаковки, арт и крафт стоки UAU.BG,   
както и отличителна значка:


***
 Вълшебниците които ще се отличат с титлата Топ 3, по реда на участие са:

№16 - Тони с прекрасната сватбена картичка 



49 -  Ива с вълшебната Лунна фея




57  - nuschinka с нежната Бебешка картичка

 

Честито момичета! Можете да се закичите с нашата значка за Топ 3, както и да бъдете наши гост вдъхновителки за следващото предизвикателство. 





***

Както казахме в Хартиени Вълшебства ще се
предизвикваме,  ще се забавляваме и
ще раздаваме награди. Rumilina искаме да  те отличим със специална значка, както и специална награда, защото положи нашето Ново начало с първото си участие. 

ти получаваш значка "Почетна Вълшебница "


както и един скромен комплект с обемни стикери с брокат.

 Комплекта включва:
9 броя сърца с размер 20х18мм, 9 броя сърца с размер 18х16мм 
9 броя сърца с размер 16х14мм, 9 броя сърца с размер 14х13мм 
9 броя кръгчета с размер ф25мм, 9 броя кръгчета с размер ф16мм     

***
А всички Вие скъпи вълшебници, които участвахте в първото ни предизвикателство,  получавате значка "Аз правя хартиени вълшебства". Заслужавате признание и уважение за красотите които правите и не губете кураж. Имате шанса да се борите за титлата "Зимна вълшебница" ако участвате и в 3-те зимни предизвикателства. Успех!

може да украсите блога си с нашата значка:



Искрено ваши Софи, Биляна и Зара



за връзка с нас:
hartienivalshebstva@gmail.com





 

сряда, 22 януари 2014 г.

Любовен елексир


Здравейте Вълшебници. Благодарим на всички, които се включиха в нашето първо предизвикателство. Победителите ще бъдат обявени скоро.
А сега е време да обявим и темата за второто ни зимно предизвикателство и тя е: 

 

№2  Зимно предизвикателство  - "Любовен елексир" 

 

м.Февруари се свързва най-вече с  празника на любовта и виното. Символът на виното е многозначен. От една страна виното (червеното) символизира кръвта и човешкото жертвоприношение, но от друго - питието на боговете, Божи дар, елексирът на вечния живот. А за виното и любовта Евтим Евтим е казал: 


ВИНОТО НА ЛЮБОВТА

Отдавна на земята е признато
от прости и божествени вина -
най-хубаво е виното, когато
човек го пие с влюбена жена.


Какво ще ви вдъхнови вас:  Божествената напитка или от опиянението на любовта, оставяме да изберете.  Не забравяйте бляскавият елемент в проекта си.


А ето и нашето вдъхновение за Вас:






  Искрено Ваши Вълшебници: Биляна, Софи, и Зара    


Наш любезен спонсор e Онлайн магазин за опаковки, арт и крафт стоки UAU.BG, които ще предоставят на победителя,  ваучер на стойност 25 лева, за което сърдечно им благодарим.
         




неделя, 22 декември 2013 г.

Едно ново начало

        Привет и добре дошли в едно ново местенце в българското блог-пространство, в което ще се предизвикваме, ще раздаваме награди и, най - важното, ще се забавляваме с любимото ни хоби.
       Това, което ни събра (Зара, Софи и Биляна), е желанието ни да популяризираме българското крафт общество, да издирим нови таланти и да им дадем поле за изява. В плановете ни за напред благотворителността ще има своето място, защото освен по Коледа, трябва да бъдем съпричастни, към онези, които наистина имат нужда от помощ.
       И така, ето ни, пълни с нови идеи, но и отворени за вашите идеи. В навечерието на най - светлия християнски празник, дни, преди да изпратим старата година и да посрещнем новата, в деня, в който зимата официално вече е при нас, ние поставяме едно ново начало! И с радост Ви приветстваме да сте част от него! Толкова сме въодушевени и ентусиазирани, макар и да вървим по вече отъпкани пътеки. На нашата пътека, обаче, се надяваме да реализираме всички идеи, които имаме. Това няма как да се случи без Вас, наши скъпи приятели и любими вдъхновители, хора, от които се учим и с които споделяме. 
        

                 А ето и темата на нашето първо бляскаво предизвикателство:


          Зимно предизвикателство №1 - "Ново начало" 

 

 

 


                   

 

              Шри Шри Рави Шанкар: "Всеки момент е едно ново начало." 

         И всяка наша стъпка ни води по нов път! Дали това ще бележи раждането на нов живот, който да изпълни нашия, дали ще се преместим в нов дом, за да заживеем нов живот и да открием нови приятелства или ще потърсим утеха в нова рокля , това ще го решите Вие! Нека вдъхновението Ви води!
                                              

                                                         Искрено Ваши Вълшебници: Софи, Зара и Биляна       





               Моля, запознайте се с нашите дребни изисквания към вас в секцията "Правила". 

Наш любезен спонсор e Онлайн магазин за опаковки, арт и крафт стоки UAU.BG, за което сърдечно им благодарим!
         

UAU.BG